Super Boehmite
video

Super Boehmite

Super Boehmite, dar žinomas kaip aliuminio oksido monohidratas, yra didelio{0}}grynumo aliuminio oksihidroksido medžiaga, kurios cheminė formulė yra -AlOOH.
Siųsti užklausą

Aprašymas

Techniniai parametrai

Produkto apžvalga

 

Super Boehmite, dar žinomas kaip aliuminio oksido monohidratas, yra didelio{0}}grynumo aliuminio oksihidroksido medžiaga, kurios cheminė formulė yra -AlOOH. Jis plačiai naudojamas ličio baterijų separatorių dangose, katalizatorių laikikliuose, antipireno polimerų sistemose ir didelio našumo aliuminio oksido ruošimui.

 

Techninės specifikacijos

 

Prekė

Tipinė vertė

Išvaizda

Balti milteliai

Grynumas

Didesnis arba lygus 99 %

Cheminė formulė

-AlOOH

D50

0.4 μm

BET paviršiaus plotas

120 m²/g

Porų tūris

0,7 cm³/g

Porų skersmuo

23,7 nm

pH

7-9

Fe₂O3

<0.01%

Na2O

<0.05%

SiO₂

<0,02 ppm

CaO

<0,03 ppm

Fizinė būsena

Kieti milteliai

Spalva

Baltas

Kvapas

Bekvapis

 

Medžiagos pasirinkimo vadovas

 

Skirta ličio baterijų atskyrimo dangoms
Pirmenybę teikite aukštam grynumui, smulkių dalelių dydžiui ir stabilioms paviršiaus charakteristikoms, kad būtų vienoda keraminė danga ir pagerintas šiluminis stabilumas.
Katalizatoriaus palaikymo programoms
Didelis specifinis paviršiaus plotas ir išvystyta porų struktūra yra pagrindiniai aktyvaus komponento apkrovos ir katalizinio veikimo veiksniai.
Nano aliuminio oksido paruošimui
Didelis grynumas ir kontroliuojama cheminė sudėtis palaiko stabilų konversiją į -Al₂O3 ir -Al₂O3 medžiagas.
Skirta polimerinėms antipireno sistemoms
Paviršiaus aktyvumas ir dispersijos charakteristikos pagerina polimerinių antipirenų sistemų suderinamumą.

 

Našumo pranašumai

 

Didelis paviršiaus aktyvumas
Hidroksilo{0}}turtingi paviršiai leidžia modifikuoti ir pagerinti medžiagų suderinamumą.
Puiki dispersijos galimybė
Smulkios dalelės sumažina aglomeraciją ir pagerina sklaidą.
Kontroliuojama akyta struktūra
Didelis paviršiaus plotas ir porų struktūra palaiko adsorbciją, katalizatoriaus apkrovą ir paviršiaus reakcijas.
Šiluminio stabilumo didinimas
Šilumos sugėrimas ir aliuminio oksido transformacija pagerina keraminių dangų sistemų šiluminę varžą.
Cheminis stabilumas ir elektros izoliacija
Neorganinio aliuminio oksihidroksido sudėtis užtikrina cheminį stabilumą ir izoliacines savybes baterijų ir keramikos reikmėms.

 

Tipinės programos

Ličio baterijų atskiriamoji danga

Naudojamas keraminiais{0}}dengtais separatoriams, kuriems reikalingas geresnis terminis stabilumas ir saugumas.

Katalizatoriaus atramos

Naudojamas katalizatorių sistemose, kurioms reikalingas didelis paviršiaus plotas ir aktyviųjų komponentų dispersija.

Ugnį sulaikantys polimerų junginiai

Naudojamas PA, PBT, gumos ir dangų sistemose, kurioms reikalingas antipirenas be halogeno{0}}.

Nano aliuminio oksido gamyba

Naudojamas kaip didelio{0}}grynumo -Al₂O3 ir -Al₂O3 medžiagų pirmtakas.

Pažangios keraminės medžiagos

Naudojamas didelio{0}}grynumo aliuminio oksido keramikai ir funkciniams keramikos komponentams.

Tikslios poliravimo medžiagos

Naudojamas aliuminio oksido poliravimo medžiagoms, kurioms reikalingas kontroliuojamas dalelių dydis ir stabilios abrazyvinės savybės.

 

Kodėl verta rinktis ZC{0}}TECH?

 

20+ Metų pažangios medžiagų gamybos patirtis
Įkurta 2003 m., ZC-TECH specializuojasi pažangių neorganinių funkcinių medžiagų tyrime ir plėtroje, gamyboje ir tiekime.
Integruota miltelių medžiagų kūrimo galimybė
ZC-TECH integruoja medžiagų tyrimus, miltelių apdorojimą, gamybą ir techninį palaikymą pramonėje.
Profesionalios medžiagų bandymo galimybės
„ZC{0}}TECH“ įvertina cheminę sudėtį, dalelių charakteristikas, paviršiaus savybes ir miltelių veikimą, naudodamas profesionalius analizės metodus.
Taikymas{0}}Sutelktas medžiagų kūrimas
„ZC{0}}TECH“ kuria aliuminio oksido{1}}pagrįstas funkcines medžiagas, skirtas akumuliatorių medžiagoms, katalizatoriams, keramikai ir šilumos valdymo programoms.
Tarptautinė tiekimo patirtis
ZC{0}}TECH tiekia pasaulinius klientus įvairiose rinkose, įskaitant Indiją, Pietų Korėją, Turkiją, Rusiją, Ispaniją ir kitus regionus.

 

DUK

 

K: Kas yra Super Boehmite?

A: Super Boehmite yra didelio -grynumo aliuminio oksihidroksidas (-AlOOH), naudojamas kaip aliuminio oksido pirmtakas ir funkcinė medžiaga baterijų, katalizatorių, keramikos ir polimerų srityse.

K: Kuo Super Boehmite skiriasi nuo įprasto aliuminio hidroksido?

A: „Super Boehmite“ pasižymi unikalia kristalų struktūra, didesniu paviršiaus aktyvumu ir išvystyta porų struktūra, todėl galima naudoti baterijų separatoriuose, katalizatorių laikikliuose ir aliuminio oksido gamyboje.

Kl .: Kodėl „Super Boehmite“ naudojamas ličio baterijų separatorių dangose?

A: Jis sugeria šilumą esant aukštai temperatūrai ir virsta akytu aliuminio oksidu, pagerindamas separatoriaus terminį stabilumą ir sumažindamas susitraukimą.

K: Ar „Super Boehmite“ gali būti naudojamas kaip aliuminio oksido pirmtakas?

A: Taip. Jis gali būti kalcinuotas į -Al₂O3 ir -Al₂O3 keramikai, poliravimo medžiagoms ir funkciniams aliuminio oksido darbams.

Kl .: Ar „Super Boehmite“ savybes galima pritaikyti?

A: Taip. Dalelių dydis, paviršiaus savybės ir taikymo efektyvumas gali būti koreguojami pagal pramonės reikalavimus.

Populiarus Žymos: super boehmite, Kinijos super boehmite gamintojai, tiekėjai, gamykla

Siųsti užklausą